64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 10.05.2019

Hадання профорієнтаційних послуг безробітним

Протягом травня 2019 року Зачепилівською РФ Харківського ОЦЗ  проводився гендерний тиждень для безробітних громадян, в тому числі для мешканців Зачепилівської ОТГ.  Мета заходу – реалізація державної політики зайнятості щодо досягнення паритетного становища різних верст населення на ринку праці шляхом забезпечення рівних прав та можливостей, незалежно від статі та віку.

Темою обговорення під час семінарів були гендерна рівність, жінка і праця, особливості зайнятості молоді та осіб старше 50 років, запобігання  нелегальній трудовій міграції та інші. Також відвідувачі мали змогу ознайомитися з відповідною інформацією у  інформаційному куточку центру зайнятості. У заходах прийняли участь близько 70 осіб.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди