64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 13.05.2019

Розглянуто актуальні питання

13.05.2019 року головою райдержадміністрації Коноплею А.Л. проведено розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Про проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на території району доповів начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації О.А.Гвоздік.

 

                                              Про дотримання законодавства про працю та легалізацію робочих місць на підприємствах району доповів заступник начальника управління праці ат соціального захисту населення райдержадміністрації М.В.Сухоруков.

Про підготовку навчальних закладів району до оздоровчої кампанії влітку 2019 року доповіли начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації О.О.Петренко та головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту Зачепилівської селищної ради Н.І.Гамбаль.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди