64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 13.05.2019

Кризовий соціальний центр для жінок

Рішенням Харківської обласної ради в Харківській області створено Комунальну установу «Кризовий соціальний центр для жінок» при технічній допомозі Фонду народонаселення ООН. До складу центру входять такі структурні підрозділи:

– відділення соціальної адаптації звільнених жінок;

– притулок для жінок, які постраждали від домашнього та гендерно обумовленого насильства та/або торгівлі людьми.

Центр розташований у Лозівському районі Харківської області. Інформація щодо точного місця розташування не підлягає розголошенню.

Основною метою діяльності Центру є надання комплексної допомоги жінкам (у тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, спричинених або звільненням з місць позбавлення волі, або потраплянням у ситуації торгівлі людьми, або вчиненням стосовно них гендерно обумовленого насильства.

Часто люди просто не знають, що вони є жертвами домашнього насильства і мають право не лише звернутися за допомогою, а й отримати соціальний, психологічний, медичний і юридичний супровід.

Також за допомогою ви можете звернутись:

- за телефоном національної "гарячої лінії" з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації 0 800 500 335 або      116 123 (короткий номер з мобільного);

- до управління праці та соціального захисту населення Зачепилівської районної державної адміністрації: сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 56,             2 поверх, кімната 8. Телефон (05761) 5-16-32.


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди