64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 14.05.2019

Відбулась робоча поїздка

Голова райдержадміністрації А. Конопля, перший заступник  голови райдержадміністрації Л. Ружинська,  заступник голови  Харківської  облдержадміністрації  В. Данієлян, начальник відділу ЖКГ  О. Гвоздік відвідали з робочою поїздкою  Бердянський старостинський округ Зачепилівської селищної ради.

Під час робочої поїздки було проведено огляд стану будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Бердянка. обговорено питання щодо введення в експлуатацію амбулаторії, обговорено проблемні питання та їх шляхи вирішення, та строк виконання запланованих робіт.


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди