64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 15.05.2019

Відбулась апаратна нарада

 

15 травня о 14:00 год., під голосуванням керівника апарату районної державної адміністрації В. Кисіля відбулася апаратна нарада, з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час апаратної наради було розглянуто низку питань:

      1.      Дотримання законодавства про відпустки в апараті райдержадміністрації та її структурних підрозділах.

     2.     Про дотримання вимог Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної  адміністрації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року №887 (зі змінами) при розробці та затвердженні Положень про структурні підрозділи Зачепилівської районної державної адміністрації без статусу юридичної особи. 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди