64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 17.05.2019

Зачепиляни відзначили День Європи

        День Європи — це свято Європейського Союзу. Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність. У День Європи Європейський Союз виходить на вулиці України, щоб разом з українцями показати, що Україна — частина Європи.

   Це свято наближає нас до Європи, об’єднує з її принципами та стандартами. Так, ми підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. Ми демонструємо, що це щире бажання українців.

    Напередодні Дня Європи, 17 травня 2019 року  на площі селища Зачепилівка,  відбулася тематична програма та святковий концерт «Ми - європейці», за участю керівництва району та селищної громади, мешканців селища та учнів Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст..

Більше фото

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди