64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 21.05.2019

Презентація програми сприяння громадській активності «Долучайся!»

Програма сприяння громадській активності «Долучайся!» запрошує представників організацій громадянського суспільства, преси, місцевої влади, відділи освіти та вищих навчальних закладів Харківської області відвідати презентацію діяльності програми і дізнатися про умови участі у конкурсі на отримання грантів, яка відбудеться 23 травня у місті Чугуїв.

Метою Програми є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях. Програма засновується на твердженні про те, що достатньо обізнані та залучені до громадської активності громадяни роблять управління на місцевому та національному рівнях більш репрезентативним, партисипативним та підзвітним українському суспільству.

Під час зустрічі буде надана детальна інформація про цілі і завдання Програми, основні сфери й види її діяльності, а також буде окреслено план роботи на наступні роки. Громадські організації матимуть можливість зустрітися з членами команди «Долучайся!» та отримати відповіді на свої запитання.

Програма фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Пакт Інк. (PactInc.) в Україні.

Презентація Програми у місті Чугуїв відбудеться 23 травня 2019 року, з 14:00 до 16:00 за адресою: м. Чугуїв, вул. Кожедуба 24 (молодіжний хаб «Сіtу»).

 

Контактна особа з боку Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»: Вікторія Черевко, регіональний представник в Харківській області | (контактний номер +380661862697, електронна пошта vcherevko@pactworld.org ).

 

Дізнайся більше про "Долучайся!" на нашій сторінці https://www.facebook.com/usaidengage

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди