64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 22.05.2019

«Мамо, матуся, як іще назвати тебе!»

21 травня 2019 року в Руновщинському СБК відбувся тематичний вечір, присвячений Дню матері, Дню родини: «Мамо, матуся, як іще назвати тебе!», який зібрав на свій вогник жителів та гостей села. Саме в травневі дні наш народ вшановує і матір-неньку, і матір-землю, і матір-Божу, родину, тому всі теплі і ніжні слова любові і ласки, слова вітання, концертні номери були присвячені найдорожчій людині в житті кожного. Глядачі також з захопленням сприйняли виступ на вечорі із фрагментом комедії «Веселі Жабокричі»  аматорського театрального колективу «Посиденьки» Зачепилівського районного будинку культури.

    Глядачі віддячували учасникам святкового вечору дружніми, гучними оплесками та щирою підтримкою.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди