64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 04.06.2019

Відбулась апаратна нарада

4 червня о 14:00 год., під голосуванням керівника апарату районної державної адміністрації В. Кисіля відбулася апаратна нарада, з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час апаратної наради було розглянуто низку питань:

1.     Дотримання вимог Закону України «Про державну службу» в апараті райдержадміністрації та її структурних підрозділах.

2.     Про дотримання структурними підрозділами районної державної адміністрації вимог законодавства про доступ до публічної інформації.

Також було зроблено декілька оголошень та повідомлень.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди