64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 29.10.2019

Перемога у Відкритому міжрайонному фестивалі військово-патріотичної пісні «На крилах пам’яті»

        Щорічно до Дня визволення України від нацистських загарбників, на базі КЗ «Нововодолазький Районний Будинок культури», проводиться  Відкритий міжрайонний фестиваль військово-патріотичної пісні «На крилах пам’яті».

На фестивалі було представлено 22 виступи, як солістів, так і художніх колективів. В роботі фестивалю взяли участь представники районів Харківської області: Балакліївський, Валківський, Чугуївський, Зачепилівська ОТГ, Дергачівський та Старовірівська ОТГ.

Від Зачепилівської громади у Фестивалі взяли участь:  Наталія Клокун – культорганізатор Зачепилівського РБК та Тарас Дука – викладач дитячої музичної школи.

Всі учасники демонстрували свою майстерність, щиру любов до України, її історії, культурної спадщини.

Після підведення підсумків журі нагородило почесними гамотами переможців та учасників конкурсу. Тарас Дука відзначений подякою за участь, а Наталія Клокун нагороджена Почесною грамотою за І місце у Відкритому  міжрайонному фестивалі військово-патріотичної пісні «На крилах пам’яті».

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди