64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 29.10.2019

ІІ Відкритий конкурс театрально-сценічного мистецтва малих форм серед шкіл естетичного виховання «Лети»

Театрали дитячої музичної школи та учасниця  гуртка «Художнє слово»  Зачепилівського РБК зі своїм керівником Чулей С.Д.  прийняли участь у ІІ Відкритому конкурсі театрально-сценічного мистецтва малих форм серед шкіл естетичного виховання. І повернулися до рідного селища переможцями. Диплом Лауреата ІІІ ступеня в номінації «Малі театральні форми» отримали вихованці  класу  театрального мистецтва «Сонечко», за драматичну виставу «Друзі, давайте жити дружно!». Диплом Лауреата ІІІ ступеня в жанрі «Художнє слово» отримала Кутицька Каріна (ДМШ).  Диплом ІІ ступеня в жанрі «Художнє слово» отримала Джуган Олександра – учасниця гуртка «Художнє слово» Зачепилівського РБК.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди