64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 31.10.2019

Пройшов святковий концерт до Дня працівників соціальної сфери

31 жовтня 2019 року в Зачепилівському районному будинку культури пройшов святковий концерт до Дня працівників соціальної сфери «Життя у праці для людей».

У першу неділю листопада країна вшановує професіоналів, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія – бути небайдужими до людських проблем та залишатись завжди відкритими до спілкування з тими, хто потребує допомоги.

Зі словами подяки за працю та вітаннями з професійним святом до працівників соціальної сфери звернувся заступник голови районної державної адміністрації Олег Соколов.

За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист,  активну життєву позицію та з нагоди професійного свята – кращих працівників соціальної сфери району нагородили  Почесними грамотами  та Подяками районної державної адміністрації та районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди