64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 04.11.2019

2 листопада в Новоселівському СБК пройшов святковий концерт присвячений Дню працівників сільського господарства

День працівників сільського господарства - це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю.

    Святковий концерт підготували працівники та майстри народного мистецтва  Новоселівского  СБК. Гості із Сомівського будинку культури - гурт "Пташечка" та театральний колектив "ГУМОРИСТИ", подарували глядачам неймовірну атмосферу і чудовий настрій - п'єсою С.Васильченка "На перші гулі".  Великий заряд енергії отримали глядачі  від танцювального  колективу  "Позитив".   

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди