64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 07.11.2019

Про проведену роботу у сфері детінізації заробітної плати та легалізації трудових відносин у січні - жовтні 2019 року

Питання щодо забезпечення дотримання трудового законодавства, у тому числі щодо захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками, перебуває на постійному контролі районної державної адміністрації.

З метою покращення ситуації на ринку праці, детінізації заробітної плати та зайнятості населення в районі створена та діє робоча група тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат підприємствами, установами та організаціями, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Упродовж січня - жовтня поточного року робочою групою обстежено діяльність 47 суб'єктів господарювання району. За результатами проведеної роботи легалізовано працю 8 громадян.

Під час проведення обстежень зверталась увага суб'єктів господарювання, якi використовують найману працю, на дотримання законодавства з питань працi та передбачену статтею 265 Кодексу Законів про працю України  відповідальність за порушення трудового законодавства.

НАГАДУЄМО всім керівникам підприємств, організацій, установ району і фізичним особам-підприємцям, що з 01.01.2019 року, за кожного нелегального працівника юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову санкцію у вигляді штрафу у розмірі 30 мінімальних зарплат (на сьогоднішній день складає 125 190 грн.) і навіть можлива кримінальна відповідальність за грубе порушення законодавства про працю.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди