64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 13.11.2019

Проведено спільне засідання постійних комісій районної ради

11 листопада 2019 року о 10:00 год. за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Лариси Ружинської відбулось спільне засідання профільних постійних комісій районної ради.

Під час засідання розглядались питання бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємницької діяльності та здійснення державної регуляторної політики; гуманітарні питання (освіти, охорони здоров’я, культури, спорту), питання молоді, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, соціального захисту населення.

Також, у роботі постійних комісій прийняли участь голова районної ради Іван Загній, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, представники виконавчого апарату районної ради, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації та доповідачі згідно питань порядку денного сесії.

Присутні ретельно опрацювали і обговорили всі питання порядку денного, що винесені на затвердження сесії та внесли свої уточнення та пропозиції і всі проекти рішень відповідно порядку денного рекомендували винести на затвердження позачергової LII сесії VII скликання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди