64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 13.11.2019

Л. Ружинська та І. Загній відвідали медичні заклади

Перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Ружинська та голова районної ради Іван Загній відвідали Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги Зачепилівського району та Зачепилівську районну лікарню.

Під час візиту Лариса Миколаївна та Іван Іванович разом з медиками оглянули відділення районної лікарні, діагностичне обладнання, стан комп’ютеризації закладу і створення єдиної  комп’ютерної мережі в ЦПМСД Зачепилівського району. Також керівництво району ознайомилось з умовами роботи, наданням послуг, поспілкувалися із лікарями про поліпшення умов прийому та з пацієнтами лікарні.

Підбиваючи підсумки огляду Лариса Миколаївна та Іван Іванович наголосили, що владі разом з адміністрацією медичного закладу потрібно докласти максимум зусиль для того, щоб підвищити якість надання медичних послуг населенню, покращити умови праці медичного персоналу та створити більш комфортні умови для пацієнтів.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди