64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 13.11.2019

Привітали працівників культури із професійним святом

13.11.2019 року в КЗ Зачепилівський РБК відбулася розширена нарада працівників клубних закладів району, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Ружинської Л.М.

З нагоди професійного свята Всеукраїнського  дня  працівників культури та майстрів народної творчості, який відзначається в листопаді, Лариса Миколаївна  звернулась до клубних працівників та майстрів народної творчості зі словами привітання та вдячності за творчу роботу, побажала і надалі вносити свій вклад в розвиток культури на селі. Грамотами та подяками Зачепилівської райдержадміністрації та районної ради були нагороджені та відзначені кращі працівники та майстри народної творчості: Людмила Висоцька,  Леся Лисенко, Євгенія  Шпак, ВІА «Мажаряни», вокальний гурт «Мажари». На нараді були розглянуті робочі питання по підготовці та плануванню новорічних заходів, поданню річних звітів, участі закладів у Конкурсі  на отримання інфраструктурних грантів для розвитку сектору «Культурні та креативні індустрії» та ін.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди