64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій

Звіт про надання Зачепилівською районною державною адміністрацією безоплатної первинної правової допомоги в І півріччі 2012 року.

Звіт про надання Зачепилівською районною державною адміністрацією безоплатної первинної правової допомоги в І півріччі 2012 року.

 За звітний період (з 05 червня  по 09 липня 2012 року) на особистому прийомі осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, з питань, що належать до компетенції райдержадміністрації, що проводиться спеціалістами управлінь, відділів, секторів та інших структурних підрозділів Зачепилівської  райдержадміністрації відповідно до затвердженого графіку, звернулося 20 осіб, яким були надані роз'яснення положень законодавства та консультації.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди