64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій

Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Зачепилівською районною державною адміністрацією

Повідомлення про планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Зачепилівською районною державною адміністрацією на 2020 рік станом на 15 грудня 2019 року.

Повідомлення про планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Зачепилівською районною державною адміністрацією на 2019 рік станом на 15 грудня 2018 року.

Повідомлення про планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Зачепилівською районною державною адміністрацією на 2018 рік станом на 15 грудня 2017 року.

Розпорядження голови районної державної адміністрації  вд 26.06.2017 року №167 «Про внесення змін до Плану діяльності Зачепилівської районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік»

Планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Зачепилівською районною державною адміністрацією станом на 15 грудня 2016 року


ЗМІНИ до плану діяльності Зачепилівської районної державної адміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди