64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій

Районний центр зайнятості інформує

Для звільнених сезонних працівників Служба зайнятості пропонує

Головною метою звернення громадян до ДСЗ має бути пошук роботи. Цей пошук може стосуватись як постійного робочого місця, так і тимчасового працевлаштування. При вирішенні питань працевлаштування, в залежності від наявної у безробітного професії, вмінь та навичок, особі можепропонуватись проходження професійної підготовки чи підвищення кваліфікації. Окрім того безробітним надається спектр послуг з професійної орієнтації.

Тому, навіть якщо звільнений сезонний працівник розраховує на те, що с/г роботодавець візьме його навесні на роботу, при зверненні до ЦЗ цій особі буде пропонуватись працевлаштування на наявні вакантні місця. При виборі підходящої роботи враховується місце проживання особи та транспортна доступність до інших населених пунктів.

Якщо в тому селі, де проживає сезонний працівник, не має інших роботодавців окрім с/г товаровиробників, йому буде пропонуватись робота в інших населених пунктах. Крім того безробітному буде пропонуватися взяти участь у громадських роботах.

Варто зазначити, що дві відмови від підходящої роботи є підставою для припинення реєстрації безробітного.

При цьому жодним чином не враховується той факт, що особа очікує повернення на сезонну роботу.

До того ж, а про це свідчить практика роботи, у роботодавця можуть і змінитись плани щодо прийому на роботу працівників, наприклад, внаслідок закупівлі нової техніки, яка дозволяє виконувати роботи з меншою кількістю робочих рук.

Для тих хто шукає роботу, на офіційному сайті Харківського обласного центру зайнятості https://kha.dcz.gov.ua/ створений розділ Шукаю роботу, який дозволяє за територіальною ознакою переглядати наявні вакансії.

 

******

ІСТОРІЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ОЛЬГИ БОНДАРЕНКО

В районній філії вже є чимало прикладів  плідної роботи із клієнтами служби. Так, у вересні 2019 року, після звільнення з роботи, до Зачепилівської районної філії ХОЦЗ звернулася Ольга. Зрозумівши, що безуспішно шукає роботу самостійно вона вирішила скористатися послугами центру зайнятості. Ольга виховує дитину до 6 років тому відчувала певні складнощі в працевлаштуванні.  Кар’єрний радник уважно розглянув ситуацію безробітної, яка не здатна на рівних умовах конкурувати на ринку праці та має складні життєві обставини. З урахуванням побажань Ольги, їй було видано направлення на вакансію «продавець продовольчих товарів» до ФОП Косенко В.В. Під час співбесіди з роботодавцем Ольга врахувала всі рекомендації та поради кар’єрного радника щодо презентації своїх знань, умінь та навичок. Жінка справила гарне враження на працедавця та була запрошена на проходження стажування на підприємстві. Вже 25 жовтня 2019 року Ольга, після вдалого проходження стажування працевлаштувалась до ФОП Косенко В.В.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди